środa, 26 marca 2008
I się okazało, że ma się prawą nogę krótszą o 1, 5 cm! Ma się też różową torbę i mp3. Ale to inna bajka...
19:29, rudakrzyzaczka , O mnie.
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 marca 2008
Janusz Kosiński nie żyje...

Będzie mi brakowało jego głosu. Jego muzyki. Jego obecności w radiu. Jego...16:50, rudakrzyzaczka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 23 marca 2008
Chciałoby się napisać, że gorzej już nie będzie. Nie jestem jednak tego pewna. Jak smakują najgorsze święta w życiu? Chyba właśnie tak...
Przyjeżdżam do domu 3- 4 razy w roku i za każdym razem stwierdzam, że to już ostatni raz. Tak naprawdę to tylko znajomi trzymają mnie w tym miejscu. Chyba. Czy teraz nastąpił ostateczny krach? Nie bawi mnie kurtuazyjne udawanie, jacy jesteśmy wspaniali, jak się cudnie dogadujemy i jaka to z nas cudowna katolicka rodzina. Nie chcę, żeby to tak wyglądało, a jednak wygląda. Gdy inni spędzają święta w miłej rodzinnej atmosferze, ja gapię się w monitor. Nie smakuje mi nic- nawet ukochana babka gotowana, na którą czeka się cały rok. Nie mogę nawet wyjechać, bo nic dzisiaj nie jedzie. Zresztą... To miejsce przestaję być moje. Może nigdy moim nie było. Gdzie jest w takim razie MÓJ dom?
11:55, rudakrzyzaczka , O mnie.
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 marca 2008
Nie tyle marzeń, takich nierealnych. Takich co się tylko wzdycha. Co Raczej planów i świadomości, że musi się udać. Chyba, że zmienię się ja i moje marzenie. Jeszczw 2 lata temu chciałam mieszkać w Finlandii. Teraz już nie. Owszem, pojechać zobaczyć. Ale wrócić do tego tutaj:

- skok spadochronowy, by zobaczyć, jak to jest latać

- dr- takie małe literki, ale upragnione=)

- mieszkania w górach

- wspinaczka na Mnicha ( Mnich był gdzieś tam zawsze, jak dla mnie to on a nie Giewont jest symbolem Tatr, może to być aż albo tylko, byleby stanąć na jego szczycie)

- napisać kryminał (a raczej dokończyć i wydać, tylko jeden...)

Biegam. Biegłam w zasadzie. Jeden raz w poniedziałek, dziś ma być drugi. Przez Bulwar i most. Zakwasy czuję do dzisiaj. Forma nie ta, ale czułam się świetnie.


18:51, rudakrzyzaczka , O mnie.
Link Dodaj komentarz »
adopt your own virtual pet!statystyka